וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ערמות של תיקים, בגדים ומשקפיים: החפצים שנותרו אחרי פסטיבל "נובה"

עודכן לאחרונה: 15.11.2023 / 21:33

ראיף ראשד, שהפעיל יחד עם אחיו דוכן אוכל בפסטיבל ה"נובה" ושרד את הטבח, הקים יוזמה ובה איחד את הציוד האישי שנותר מהמסיבה, במטרה לסייע לשורדים או משפחות נרצחים למצוא את רכושם. התוצאה, ערמות של בגדים ופריטים הממחישים את גודל הזוועה. "ממש תמונות של שואה"

זהבה בן שרה למען הניצולים מהטבח בפסטיבל נובה/מעריב אונליין

יוזמה חדשה שקמה בקיסריה מאחדת את כל הציוד שנותר באזור בו התקיים פסטיבל הנובה. במקום, נראות ערמות של תיקים, חולצות, מכנסיים, משקפים, מפתחות, מחצלות ושלל פרטים אישיים. זאת, בכדי לסייע לשורדי האירוע ומשפחות הנרצחים להחזיר את רכושם.

ראיף ראשד, האחראי על היוזמה, הוא ישראלי דרוזי שהפעיל יחד עם אחיו דוכן אוכל במסיבת ה"נובה" וחווה את זוועות הטבח. ראשדפרסם כי בזכות שיתוף פעולה עם המשטרה, הצליח יחד עם קבוצה של שורדי הטבח לאסוף את כל הציוד שנשאר במקום. בציוד נאסף וסודר במתחם תמיכה לקורבנות הטבח בכוכב הים קיסריה.

ציוד של שנמצא ברחבת מסיבת הנובה ברעים הובא על ידי להב 433,הועבר למתחם הנובה, בכוכב הים קיסריה . 15 בנובמבר 2023. תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים
תיקי גב שנמצאו בפסטיבל "נובה"/תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

"מהיום ועד ליום שישי הקרוב, 17.11, במתחם התמיכה והריפוי שלנו בקיסריה, אזור ההתאוששות לחפצים, פריטי לבוש וציוד אישי שהושארו במתחם האירוע על מנת להחזיר אותם לבעליהם החוקיים", פרסם ראשד בחשבון הפייסבוק שלו.

אל הפוסט צורפו תמונות של ערמות חפצים אישיים, בהם מחצלות, תיקי גב, חולצות, מכנסיים, מפתחות, משקפיים, משקפי שמש, נעליים ועוד. היוזמה אומנם נועדה בכדי להחזיר את הציוד, אך בו זמנית מצליחה להמחיש את גודל הזוועה, שהתרחשה באותה מסיבת טבע.

ציוד של שנמצא ברחבת מסיבת הנובה ברעים הובא על ידי להב 433,הועבר למתחם הנובה, בכוכב הים קיסריה . 15 בנובמבר 2023. תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים
משקפיים ומפתחות שנותרו במקום לאחר הטבח/תיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

"מסתכלת על התמונות שפרסם ראיף ראשד עם כל החפצים של משתתפי המסיבה ברעים, ממש תמונות של שואה", כתבה הגולש מאיה ארזי, "חלק ימצאו את החפצים שלהם, מזכרת ועדות לטבח שהתרחש, וחלק מהחפצים לא ידרשו עוד לעולם. תמונות עצובות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully