בן ה-15 החשוד ברצח חברו בן ה-17 בשלומי נמצא כשיר לעמוד לדין

בית משפט השלום בקריות האריך את מעצרו של הנער בפעם השלישית, עד ליום שישי. הארכת המעצר אושרה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, כפי הנדרש במעצר ארוך לנער טרם הגשת כתב האישום. סנגוריו ממשיכים לטעון כי פעל מתוך הגנה עצמית לאחר שהותקף

12/09/2021

הנער בן ה-15 משלומי החשוד ברצח חברו שמעון עלוש בן ה-17 בחודש שעבר נמצא כשיר לעמוד לדין - כך קבע פסיכיאטר בתום הסתכלות שנערכה לו.

הקביעה הזו עמדה היום (ראשון) במרכזו של דיון בבית משפט השלום בקריות, שבו הוארך מעצרו בפעם השלישית, עד יום שישי. הארכת המעצר אושרה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, כפי הנדרש במעצר כה ארוך לנער טרם הגשת כתב האישום.

בד בבד, סנגוריו של בן ה-17, עורכי הדין תמי אולמן, שאדי סרוג'י ואביעד חייט, ממשיכים לטעון לחפותו וטוענים כי תחילה הוא הותקף ולאחר מכן דקר בניסיון להגן על עצמו. "אחרי 20 ימי חקירה אנחנו משוכנעים אף יותר כי לא ניתן לשלול את גרסתו של החשוד", אמר עו"ד חייט.

לפני כשלושה שבועות, אמר ר', אביו של בן ה-15, כי בנו נשלח למעצר ו"הרס את החיים שלו". "הבנתי כי באותו היום הם רבו כנראה על בת הזוג של המנוח" הוא שיתף, "הוא אמר 'למה התחלת עם חברה שלי' או משהו כזה, 'צא החוצה, אני בא אליך הביתה'. הוא הגיע אליו עם סכין, הבן שלי יצא עם סכין, והם התעמתו. אחד נדקר ואיבד את החיים שלו".

ר' סיפר כי לא היה בביתו בזמן האירוע, וכי נודע לו עליו כשבנו התקשר אליו וסיפר לו מה קרה. "הבן שלי אמר לי 'אבא, הגיע אלי הבחור המנוח עם סכין, לדקור אותי ואני דקרתי אותו ואני מפחד שקרה משהו. אבא בוא בבקשה'. ומשם זה התפתח, והגיע לאן שהגיע". עוד סיפר האב כי בנו היה מבוהל והתחיל לבכות.

  • שלומי
  • רצח

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully