"דקרתי אותו, אני מפחד": אבי בן ה-15 החשוד ברצח בשלומי על השיחה עמו לאחר האירוע

ר', אביו של הנער שדקר למוות את חברו בן ה-17, סיפר בריאיון ב-103FM על רגעי החרדה אחרי האירוע וסיפר כי בנו היה מבוהל: "הבן שלי חייג אליי ואמר לי ''אבא, הוא הגיע אליי עם סכין לדקור אותי. מפחד שקרה משהו, אבא בוא בבקשה'". עוד אמר כי "הם היו חברים טובים"

25/08/2021

ר', אביו של בן ה-15 החשוד ברצח שמעון אלוש בן ה-17 בשלומי התראיין הבוקר (רביעי) לגולן יוכפז וענת דוידוב ב-FM103, והביע את צערו בפני משפחתו של הקורבן. הוא סיפר כי בנו נשלח למעצר ו"הרס את החיים שלו".

הוא סיפר כי טרם דיבר עם בנו, על אף שראה אותו בבית המשפט. "הבנתי כי באותו היום הם רבו כנראה על בת הזוג של המנוח" הוא שיתף, "הוא אמר 'למה התחלת עם חברה שלי' או משהו כזה, 'צא החוצה, אני בא אליך הביתה'. הוא הגיע אליו עם סכין, הבן שלי יצא עם סכין, והם התעמתו. אחד נדקר ואיבד את החיים שלו".

ר' אמר כי לא היה בביתו בזמן האירוע, וכי נודע לו עליו כשבנו התקשר אליו וסיפר לו מה קרה. "הבן שלי אמר לי 'אבא, הגיע אלי הבחור המנוח עם סכין, לדקור אותי ואני דקרתי אותו ואני מפחד שקרה משהו. אבא בוא בבקשה'. ומשם זה התפתח, והגיע לאן שהגיע". עוד סיפר האב כי בנו היה מבוהל והתחיל לבכות.

לשאלה האם ידע שבנו מחזיק בסכין, השיב בשלילה. "לא ידעתי שהבן שלי משתמש בסכין, אבל הוא סיפר שהוא הגן על עצמו, שהוא ניסה לדקור אותו בצוואר והבן שלי התכופף ודקר אותו". עוד אמר כי הנער שנדקר למוות, כבר נמצא מת כשהגיע למקום.

לדבריו, בנו נמצא כעת במצב קשה מאוד. על מעצרו הוא מספר כי "הוא לא רגיל למקומות האלה, אף פעם לא היה במקומות האלה, אין לו עבר פלילי. מאוד קשה לו, הוא מפורק. אני בטוח שהוא מביע חרטה על מה שעשה".

ר' סיפר שהכיר את הנער שנרצח, "ילד טוב, מהיישוב", אמר עליו. הוא הוסיף כי הנרצח ובנו היו חברים טובים, ונהגו לשבת יחד. "אני משתתף בצערם, חבל, חבל שזה קרה".

  • 103FM
  • שלומי
  • רצח

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully