אביו של בן ה-15 החשוד ברצח הנער בשלומי: "שטויות של ילדים"

אבי הנער שדקר למוות את את בן ה-17 בעקבות סכסוך על נערה התייחס למקרה בפתח הדיון בעניינו בביהמ"ש השלום בקריות ואמר כי "זה אירוע מיותר, לא הייתי שם אבל להבנתי הוא הגן על עצמו". חבר של הנער שנדקר: "זה קשה, הוא היה איש מדהים". המשטרה תבקש להאריך את מעצר החשוד

24/08/2021
בווידאו: חברו של הנרצח והסנגורית של החשוד ברצח הנער בשלומי (צילום: יואב איתיאל)

אביו של הנער בן ה-15 החשוד ברצח בן ה-17 בשלומי התייחס היום (שלישי) למקרה בפתח הדיון בעניינו בבית משפט השלום בקריות ואמר כי "אנחנו משתתפים בצער משפחת הנער המנוח. זה אירוע מיותר, שטויות של ילדים, על בחורה. קראו לו לצאת, לא הייתי שם אבל להבנתי הוא הגן על עצמו".

"זה קשה, והוא באמת הצליח להיכנס לכל בן אדם פה ללב", סיפר צח, חבר של הנער שנדקר. "הוא היה איש מדהים באיך שהוא היה לחברה ונתן לעצמו לאנשים. אני מקווה שכל האנשים במדינה יהיו כמוהו ושינסו יותר לתת מעצמם לחברה, ולא יפעלו באלימות. אנחנו יודעים שזה קרה בערך ב-01:00 בלילה, זה עדיין די מעורפל. אני מקווה שדברים כאלה לא יקרו, במיוחד לא בשלומי. אנחנו חברה אוהבת תומכת".

עוד בוואלה!

נער בן 17 נדקר למוות בשלומי, בן 15 נעצר בחשד לרצח

לכתבה המלאה
"שטויות של ילדים", זירת הרצח בשלומי, הלילה(צילום: יואב איתיאל)

מוקדם יותר, עו"ד מוטי לוי, שייצג את הנער מטעם הסנגוריה הציבורית, אמר כי הוא טוען להגנה עצמית: "הדברים יתבררו בחקירה במשטרה ובבית המשפט".

"זה על סתם, על שטויות של ילדים", סיפרו לוואלה! נערים מהשכונה שהתגודדו מזועזעים בסמוך לזירה. "אהבנו אותו, הוא היה ילד טוב, ילד שתמיד שמח, בחיים לא הסתבך. לא ראינו אותו אף פעם בסיטואציות של ריב", סיפרו על הנער שנרצח, שרק סיים את לימודיו. "הוא אהב לרכוב, השתתף בתחרויות. לאחרונה התנדב במשמר האזרחי, 'עלה על דרך טובה'", סיפר עליו גם גורם במועצה המקומית.

סכסוך על נערה, זירת הרצח בשלומי, הלילה(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

בן ה-17 משלומי נדקר הלילה למוות ביישוב. צוותי מד"א איתרו אותו ללא סימני חיים וקבעו את מותו במקום. הנער בן ה-15 נעצר בבית משפחתו, כמה עשרות מטרים מזירת הרצח. הרקע לאירוע הוא סכסוך על נערה. בחקירתו טען הנער כי זומן לבירור עם הנרצח, שטען בפניו כי פנה לנערה. הוא קשר עצמו לאירוע וטען כי הותקף ראשון וכי הנער השני ניסה לדקור אותו בצווארו.

הנער בן ה-15 שנעצר מתגורר עם אביו סמוך לזירת הדקירה. "הוא גמר חיים של ילד, גמר את החיים שלו וגמר שתי משפחות. מסכנים כולם", אמר שכן. "לא שמענו כלום, רק כשהגיעה המשטרה, התעוררנו".

"לקום ככה בבוקר זה הלם ועצב גדולים. זו טרגדיה גדולה ליישוב שלומי כולו", אמר גבי נעמן, ראש המועצה המקומית, "שוחחתי מיד הבוקר עם אמו של הנרצח ועם מפקדת תחנת נהריה שעדכנה אותי. הזעקתי את מחלקת הרווחה ונסייע בכל מה שניתן. נצטרך להתמודד עם משבר גדול ביישוב. לא היה דבר כזה בשבעה עשורים שהיישוב קיים. נלמד מה יש לתקן ונעשה כל מה שדרוש".

  • שלומי
  • רצח

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully