תלמיד צילם את המנהל והמורה לכימיה מקיימים יחסי מין בכיתה

כל התלמידים והמורים ידעו על מה שוקרה בין המנהל והמורה. אולם רק לאחר שהם צולמו באקט מיני לוהט והסרטון הגיע לרשתות החברתיות נאלצו השניים, שהיו נשואים לבני זוג אחרים, להתפטר

אסור לפספס
צילום חובבים יוטיוב

העיר השקטה סוונסי במחוז ווילס באנגליה עוברת טלטלה בימים האחרונים לאחר שהתברר כי מנהל תיכון ניהל רומן ממושך עם המורה לכימיה. לא משהו שלא שמענו עליו בעבר, אלא שהפעם גם התלמידים וגם הצוות החינוכי ידעו על הרומן, והונחו להתעלם. כנראה ש"ידעו על הרומן" זה אנדרסטיימנט: השניים נהגו לקיים יחסי מין ברחבי בית הספר, ולהפריע לתלמידים במהלך השיעורים והבחינות.

כאשר הגיעו מים עד נפש, החליט תלמיד כיתה ט' בבית הספר לתעד את השניים ולהפיץ את הסרטון ברשתות החברתיות. בסרטון נראית דלת סגורה אמנם, אך מתוך הכיתה נשמעות גניחות רמות שלא משתמעות לשתי פנים.

עוד באותו נושא

מורה בן 69 קיים יחסי מין עם דוגמנית - בשעה שהתלמידים עשו מבחן

לכתבה המלאה
ניצל את כוחו ומעמדו, ודרש מאחרים לשתף פעולה. מנהל בית הספר גרהאם דניאלס (צילום: צילום מסך, דיילי מייל)

לאחר שהסרטון הפך לויראלי הגישו המנהל, גרהאם דניאלס בן ה-51 והמורה בת'ן תומס בת ה-37, מכתבי התפטרות. הם זומנו לועדת משמעת, שם נחשפו עדויות של מורים ותלמידים שידעו על הרומן האסור של השניים, שנשואים לבני זוג אחרים.

במקרה אחד תלמיד שהשמיע גניחות כאשר הגברת תומס לימדה אותו נענש בחומרה. הוראה מפורשת אסרה על התלמידים להתייחס או להזכיר את הרומן, על אף שתלמידים וקולגות תפסו לא פעם את השניים בזמן מעשה.

הוילונות היו סגורים והגברת תומס משכה את חצאיתה כלפי מטה".המורה לכימיה, בת'ן תומס (צילום: צילום מסך, דיילי מייל)

בריאן טאווה, מורה ללשון שהעיד בוועדת המשמעת, סיפר שכולם ידעו - ושתקו. מורה נוספת סיפרה כי הפריעה לשניים באמצע אקט. "נכנסתי לחדר והיה ברור שהפרעתי למשהו. הוילונות היו סגורים והגברת תומס משכה את חצאיתה כלפי מטה". המנהל והמורה הודו בקיום יחסי מין עם עובד, ומר דניאלס הודה גם בניצול יחסי מרות. עדיין לא ברור מה העונש שיוטל על השניים.

עוד בנושא
תלמידים הפיצו סרטון פורנו של המורה שלהם והביאו לפיטוריה
"המורה עם ההטבות" צפויה להכלא ל-30 שנה על אונס תלמידים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully