פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ש"ס חזרה לממשלה

   ארבעת שרי הסיעה הצהירו אמש אמונים לממשלה; ש"ס: מגעים מתקיימים עם האוצר בנוגע לשינויים בתוכנית הכלכלית; שרון באולטימטום ליהדות התורה: הודיעו מיד על תמיכה בקיצוצים

   הכנסת אישרה אמש ברוב קולות את חזרת שרי סיעת ש"ס לממשלה. 54 חברי כנסת תמכו בבקשת ראש הממשלה, אריאל שרון, להשיב את הסיעה לקואליציה, 23 התנגדו ו-6 נמנעו. בעקבות ההחלטה, הצהירו ארבעת השרים של ש"ס אמונים לממשלה, והם ישובו לתפקידיהם.

   אנשי ש"ס טוענים שבימים האחרונים מתקיימים דיונים ביניהם לבין נציגי משרד האוצר על שינויים בתוכנית הכלכלית. יו"ר ש"ס, אלי ישי, אמר אתמול כי הוא אינו מוכן לפרט דבר לגבי הדיונים ומה שהושג בהם.

   שרון שיגר אתמול אולטימטום לח"כים של מפלגת יהדות התורה בו דרש שעד הצהריים יודיעו אם הם תומכים בתוכנית הכלכלית. נכון לשעות אחר הצהריים אתמול, שניים מהח"כים הודיעו כי לא יתמכו בתוכנית והשלושה הנותרים אמרו כי הם אינם מוכנים עדיין להשיב על האולטימטום.

   שרון איים על הח"כים שאם לא יודיעו על תמיכה בתוכנית הוא לא יחזיר את סגני השרים שפוטרו לפני שבועיים לתפקידיהם ולא ימנע את הדחתו של יעקב ליצמן מראשות ועדת הכספים. הרב יוסף שלום אלישיב הודיע לשני חברי הכנסת הסרים למרותו - משה גפני ואברהם רביץ - להימנע בהצבעה על התוכנית. שלושת הח"כים הנותרים של יהדות התורה הודיעו כי הם אינם מוכנים עדיין להשיב על האולטימטום של ראש הממשלה.