חיפושים נרחבים אחר בת 13 שנעלמה בדרום

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר טל אליעזרי, תושבת כפ"ס בת 13, שיצאה אתמול לבית ספרה באופקים ומאז נעלמו עקבותיה. כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר למשטרה

רמי שני
05/10/2010

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר טל אליעזרי, תושבת כפר סבא בת 13, שיצאה אתמול (שני) לבית הספר בו היא לומדת בעיר אופקים ומאז נעלמו עקבותיה.

תיאורה: שיערה חום ארוך עם פוני לצד המסתיר חצי פנים, קומתה נמוכה, ומבנה גופה רזה. היא לבשה חולצת בצבע תכלת, נעלה סנדלים, הרכיבה משקפיים מרובעים וענדה על פרקי ידיה מספר צמידים. כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר לתחנת המשטרה הקרובה.

ככל הנראה, אליעזרי יצאה אתמול מפנימיית "עדנים" בבית קמה בה היא שוהה. היא נסעה יחד עם חבריה בהסעה לבית הספר באופקים ונעלמה בזמן הלימודים. "החיפושים אחריה מתרכזים באזור אופקים באזור שבו היא מתגוררת, אך גם באזורים אחרים", אמר מפקד משטרת רהט, רב פקד אייל אזולאי. לדבריו, "אנחנו מקווים שהיא נמצאת באזור, אך קיים בהחלט חשש שהיא הגיעה למקום אחר, ולכן החיפושים יתרחבו דרומה וצפונה למקומות אחרים בארץ".

במקביל הוקם באופקים מטה מיוחד של המשטרה לחיפושים אחר אלעזרי, וכוחות גדולים מנסים כעת לאתר את הילדה בסריקות ובמאמצים מודעיניים.

  • נעדרת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully