מתה מאלרגיה לזרע - של הכלב עמו קיימה יחסי מין

בית המשפט באירלנד עומד בפני סוגיה רגישה: השופטים ייאלצו להכריע אם להחיל חוק מיוחד, ולגזור מאסר עולם על גבר שנעתר לבקשת זוגתו – ושיתף בתשמיש המיטה שלהם את הרועה הגרמני שלו

עבירות מין הן תמיד טרגיות, והדיון בתיקים אינו קל לשופטים. עם זאת, במקרה האחרון שהובא בפני בית המשפט בלימריק, אירלנד, גם העבירה עצמה אינה ברורה לגמרי. למזלם של השופטים, בא לעזרתם סעיף מיוחד בחוק הייחודי למקרים אלה. הם ניצלו אותו לראשונה אי פעם, כדי להעמיד לדין את שון מקדונל.

כמה כלי תקשורת באירלנד - צהובונים, בעיקר - מדווחים כי נהג האוטובוס בן ה-57 מהעיר לימריק מואשם בביצוע מעשה סדום באישה בת 43. האקט המיני היה כה אלים, עד ששותפתו למעשה, אם לארבעה, מתה ממנו. עם זאת, מקדונל היה רק אחראי בעקיפין למעשה הסדום - שבאחד מסעיפי החוק האירי מקביל לעבירת יחסי מין עם בעלי-חיים.

כלב רועה גרמני ופסל עץ של נחש קוברה (ShutterStock)
היחסים בוצעו בהסכמה, אך סעיף בחוק מאפשר לגזור על הגבר מאסר עולם (אילוסטרציה: shutterstock)

מקדונל מואשם כי סמוך ל-7 באוקטובר 2008 הכיר את האישה בחדר צ'ט באינטרנט, המוקדש לחובבי הסטייה הידועה לשמצה. לאחר שיחה ממושכת, השניים קבעו להיפגש, ומקדונלד הביא עמו כלב מסוג רועה גרמני. זמן לא רב לאחר קיום יחסי המין עם הכלב, האישה חשה ברע, והזעיקה אמבולנס שפינה אותה לבית החולים המקומי. כעבור חצי שעה נקבע מותה, וחקירה ראשונה העלתה כי מדובר בתגובה אלרגית.

רק לאחר שלוש שנים, הגיעו פתולוגים למסקנה כי התגובה האלרגית שממנה מתה האישה לא הייתה לבוטנים, כפי שאחת מהסברות העלתה בתחילה, אלא למרכיב מסוים בנוזל הזרע של הכלב. למרות שהמשטרה משוכנעת כי יחסי המין בין האישה והכלב קוימו בהסכמה, מקדונלד עומד בפני משפט. אם תוכיח התביעה כי כבעליו של הרועה הגרמני הוא נושא באחריות למותה של האישה, הוא צפוי לעונש של עד מאסר עולם. הכלב נתון בהסגר מאז התקרית ולא ברור מה יעלה בגורלו.

עוד בנושא:
יחסי מין עם חיות: טאבו או לא?

    קניות

    עבור לאתר המלא להורדת האפליקצייה
    חזור לאתר המותאם